Hurtem przed Wielkanocą

piątek, 20 marca 2015

Przez to, że w tym roku Wielkanoc wypada stosunkowo wcześnie, człowiek nie mógł się porządnie rozkręcić w tworzeniem kartek. A jeśli już, to praca tak pochłaniała, że blog został zaniedbany. W dodatku na zdjęcia czekają kolejne prace, które powstały w międzyczasie, więc nie pozostaje nic innego, jak pokazać co nieco za jednym zamachem.

* * *

Większość kartek powstała na prywatny użytek. Wiedząc, jak niewygodne do przesyłki są mocno wypukłe (niesymetrycznie warstwowe) kartki, postawiłam teraz na kartki dość proste. Dużo łatwiej bowiem jest je bezpiecznie rozesłać do najbliższych, nie obgryzając paznokci w panicznych rozmyślaniach, czy nic się nie pogniecie po drodze. Co innego, gdybym miała je wszystkie wręczać osobiście, wtedy z ozdobami można szaleć do woli.

Zatem... oto kilka moich propozycji na tegoroczną Wielkanoc.

* * *

5 komentarzy:

 1. Śliczne wszystkie. Jest co oglądać.Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki. Na fotki czekają też kartki z większą ilością quillingu. Te zostawiłam sobie na koniec.

   Usuń
 2. Basiu, piękna-piękna kolekcja :) Życzę Tobie i Twej rodzince wesołych Świąt!

  PS. Wczoraj teściowa wyciągnęła ozdoby wielkanocne, a wśród nich i jajka, które rok temu dostałam od Ciebie! Miło wspomnieć! Dziękuję Ci jeszcze raz!

  PPS. Święta zawsze organizuje mama męża, dlatego jajeczka powędrowały do niej :) A ja obchodzę Wielkanoc (Wełykdeń) tydzień później :)

  OdpowiedzUsuń

 
FREE BLOGGER TEMPLATE BY DESIGNER BLOGS