Kartka kondolencyjna

wtorek, 5 stycznia 2016

Nie da się żyć wyłącznie radosnymi chwilami. Przychodzą momenty, kiedy smutek jest nieunikniony. Jedną z takich sytuacji jest śmierć bliskiej osoby. Nie zawsze możemy uczestniczyć w ostatnim pożegnaniu - szczególnie, gdy dzielą nas setki, tysiące kilometrów, a wiadomość o śmierci przychodzi nagle, niespodziewanie. W takiej chwili także chcemy wesprzeć najbliższych osoby zmarłej.

Poproszono mnie zatem o wykonanie kartki kondolencyjnej.

Kartka w formacie A6 powstała w całości z papierów DCWV "Street Lace" (Cardstock Matstack oraz Stack), które początkowo odłożyłam sobie na okazje radosne - z racji odważnych wzorów w soczystych wyrazistych kolorach. Jak się okazuje, świetnie nadają się też do poniższych prac.Kwiatki wycięłam ręcznie z wyżej wymienionych papierów. Świeczka to część scrapki wyciętej wykrojnikiem Memory Box "Shining Candles". Listki natomiast to wspomniany w poprzednich notkach Poppystamps "Massa Leaf Outline". Etykietka biała i ecru wycięta przy pomocy Spellbinders "Labels Four".

2 komentarze:

  1. podziwiam, bo chyba bym się nie podjęła takiego zlecenia
    co tu dożo mówić / pisać wybrnęłaś z tego idealnie

    OdpowiedzUsuń
  2. Kartka na taką okazję to istne wyzwanie. Też myślę, że poradziłaś sobie z tym zadaniem doskonale. Udało Ci się doskonale zachować równowagę.

    OdpowiedzUsuń

 
FREE BLOGGER TEMPLATE BY DESIGNER BLOGS