Urodzinowa dla mężczyzny

wtorek, 26 kwietnia 2016

Po przerwie spowodowanej natłokiem zajęć w mojej pracy zawodowej powracam z kartką urodzinową dla mężczyzny.

Chciałam tym razem spróbować zrobić pracę w najmniej lubianym przeze mnie formacie - DL. Pomysł przyszedł jednak dość szybko dzięki wiosennym porządkom w mojej "jaskini twórczej". Odkopałam zrobione kiedyś kwiaty w intensywnych barwach, worek z koronkami, gipiurami i haftami oraz posegregowałam pojedyncze sztuki papieru scrapbookingowego. Z wybranych przeze mnie elementów wyszła poniższa kartka:


Na tło użyłam papieru "Przegląd prasowy" z kolekcji "Wiek pary" Galerii Rae. Na to nakleiłam inny z tego zestawu: "Czysta teoria". Brzegi oby warstw postrzępiłam, a górny i dolny brzeg wierzchniej nie obcinałam, lecz delikatnie wydarłam. Kwiat zrobiłam z płatków "Mermaid Seashore" Prima Marketing Inc.. Natomiast za listki posłużyły mi kwiaty zielonej hortensji, także tej firmy.


Jedyny wykrojnik użyty w tej pracy posłużył mi do wycięcia liczby 85. Na przeciwległe narożniki nakleiłam po jednej maleńkiej, tekturowej gałązce. Jak wspomniałam - zamiast wycinać w papierze, użyłam materiałową gipiurę w formie wystającej spod papieru serwetki.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

 
FREE BLOGGER TEMPLATE BY DESIGNER BLOGS