Podsumowanie wielkanocne, cz.1 - Zaginione witraże

sobota, 6 maja 2017

Człowiek ledwo zdążył mrugnąć okiem, a tu kolejny miesiąc zleciał. Zarówno pod względem rękodzielnicznym, jak i zawodowym oraz prywatnym, był to miesiąc bardzo zabiegany. Nie bez przesady przyznam, że nie było chwili wytchnienia. I choć nie przepadam za długimi weekendami, bo mój zegar biologiczny totalnie świruje, tak w tym roku z ulgą przyjęłam te kilka dni wolnego.

Czas zatem na nadrobienie zaległości blogowych.
Jak widać - u mnie jeszcze klimat wielkanocny. Tak będzie przez kilka kolejnych notek. Niedużo, bo zdjęcia wrzucę hurtem.

Jako, że wspomniane poprzednio "Zaginione witraże" Galerii Papieru idealnie pasowały do moich kartkowych zamysłów, dokończę dziś prezentację reszty kolekcji.Oczywiście nie mogło zabraknąć wspaniałego stempla jajkowego "Penpattern Eggs" Stampendous. Świąteczny napis do przemalowana na czarno pianka z zestawu kreatywnego DP Craft.Do tej kartki z kolei dorzuciłam serwetkę Craft Passion oraz wytuszowany tekturkowy napis na etykietce. Nacinany biały pasek pod serwetką powstał dzięki jednemu z wykrojników "Stitched Country Borders" Memory Box.

1 komentarz:

 
FREE BLOGGER TEMPLATE BY DESIGNER BLOGS